
Монитор Samsung 37" ViewFinity S8 (LS37D802UAIXUA) VA Black
24 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN63939
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кожна деталь має значення
Роздільна здатність UHD
Професійна якість зображення. Роздільна здатність UHD (3840?2160 пікселів) забезпечує високу щільність зображення, що дозволяє побачити більше деталей. Це ідеальний вибір для професійної роботи з кольорами, створення складних проєктів, технічних схем або динамічного відеоконтенту. Більше екранного простору й точніше зображення – для ефективнішого робочого процесу.
Підвищений рівень реалістичності завдяки розширеній палітрі кольорів
1,07 мільярда кольорів і підтримка HDR10
Ширша гама кольорів для досягнення неймовірної точності та деталізації. Технологія HDR10 забезпечує майже безмежну кількість відтінків і реалістичну передачу кольору: темні ділянки стають ще глибшими, а яскраві – ще насиченішими. Кожен візуальний елемент сприймається природно – саме так, як задумав автор.
Універсальність підключення та зручне налаштування
Порти USB-C і LAN
Все необхідне – в одному пристрої. Порт USB-C підтримує одночасне заряджання (до 90 Вт) і передачу даних. Вбудований LAN-порт забезпечує стабільне дротове Ethernet-з’єднання для ноутбуків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 823.9x648x250 мм |
| Діагональ екрану | 37" |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0, USB Type-C, RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 63 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 198 ₴










