
Монітор Gigabyte 27" M27Q3 IPS Black 300Hz; 2560x1440, 1 мс (M27Q3 Gaming Monitor)
13 391 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63969
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Gigabyte M27Q3 – це високопродуктивний ігровий монітор, який поєднує високу роздільну здатність, надзвичайно швидку частоту оновлення та якісну IPS-матрицю з широким колірним охопленням, що робить його чудовим вибором як для кіберспорту, так і для насолоди графічно насиченими іграми.
Завдяки матриці SuperSpeed IPS та високій частоті оновлення до 300 Гц (320 Гц в ОС режимі) монітор забезпечує неймовірно плавне та чітке зображення, що критично важливо для динамічних ігор. Час відгуку 1 мс (GtG) мінімізує розмиття руху.
Технологія Nvidia G-Sync забезпечує плавний ігровий процес, синхронізуючи частоту оновлення монітора з частотою кадрів графічного процесора, що дозволяє повністю розкрити потенціал сучасних відеокарт. Це допомагає усунути зависання та ривки зображення, які часто виникають через невідповідність цих двох показників.
Технологія Smart OD інтелектуально визначає частоту оновлення екрана та миттєво налаштовує оптимальний рівень перевантаження. Вона автоматично зменшує ореоли та білі сліди, забезпечуючи чіткіше зображення та плавніший рух.
Вбудовані "помічники" (Game Assist), як-от приціл, таймер, лічильник FPS та Night Vision.
Чотиристороннє вентиляційне охолодження покращує контроль температури у високочастотних режимах, забезпечуючи стабільну, прохолодну та довговічну роботу монітора протягом тривалих періодів високоефективної роботи.
Функція KVM дозволяє керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, відеокарти та миші. Завдяки нашій ексклюзивній кнопці KVM перемикання пристроїв стане ще простішим.
Технологія Flicker-Free забезпечує стабільність екрана, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати або грати.
Gigabyte M27Q3 оснащений режимом USB-C Smart PD, що забезпечує потужність до 18 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612х515х192 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 391 ₴







