
Монитор Gigabyte 31.5" M32UP IPS Black 160Hz (M32UP Gaming Monitor)
27 756 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63979
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Gigabyte M32UP – це високопродуктивний ігровий монітор, який поєднує високу роздільну здатність, надзвичайно швидку частоту оновлення та якісну IPS-матрицю з широким колірним охопленням, що робить його чудовим вибором як для кіберспорту, так і для насолоди графічно насиченими іграми.
Завдяки матриці SuperSpeed IPS та високій частоті оновлення до 160 Гц монітор забезпечує неймовірно плавне та чітке зображення, що критично важливо для динамічних ігор. Час відгуку 1 мс мінімізує розмиття руху.
Технологія Adaptive Sync забезпечує плавний ігровий процес, синхронізуючи частоту оновлення монітора з частотою кадрів графічного процесора, що дозволяє повністю розкрити потенціал сучасних відеокарт. Це допомагає усунути зависання та ривки зображення, які часто виникають через невідповідність цих двох показників.
Технологія Smart OD інтелектуально визначає частоту оновлення екрана та миттєво налаштовує оптимальний рівень перевантаження. Вона автоматично зменшує ореоли та білі сліди, забезпечуючи чіткіше зображення та плавніший рух.
Вбудовані "помічники" (Game Assist), як-от приціл, таймер, лічильник FPS та Night Vision.
Функція KVM дозволяє керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, відеокарти та миші. Завдяки нашій ексклюзивній кнопці KVM перемикання пристроїв стане ще простішим.
Технологія Flicker-Free забезпечує стабільність екрана, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати або грати.
Gigabyte M32UP оснащений режимом USB-C Smart PD, що забезпечує потужність до 18 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 715.3х585.3х244.3 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 41 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 160 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 756 ₴









