
Монітор MSI 27" MAG 275CF X24 VA Black 240Hz Curved; 1920x1080, 0.5 мс
7 886 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64002
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насолоджуйтесь захоплюючими іграми з ігровим монітором MAG 275CF X24. Він оснащений панеллю з роздільною здатністю 1920 x 1080 (FHD), частотою оновлення 240 Гц і швидким часом відгуку 0,5 мс (GtG, Min). Монітор підтримує HDR, покращуючи привабливі деталі за допомогою регулювання контрасту та тіней. Розроблений для конкурентних FPS, RPG/MMORPG від першої особи та симуляторів польотів/гонок, ігровий монітор MSI MAG 275CF X24 виводить казуальні ігри на новий рівень, спонукаючи гравців бачити більше, ніж просто гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.5х439х249.7 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 166.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 886 ₴





