
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4BH
3 762 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64117
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
П’ять рівнів потужності
Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип’ятити воду або підігріти суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару чи смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу.
Оптимальний результат щоразу
Деякі моделі мікрохвильових печей мають автоматичні програми для приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч сама вибирає оптимальну потужність та час приготування для досягнення оптимальних результатів.
Функція розморожування
Мікрохвильова піч розморожує за допомогою коротких імпульсів мікрохвиль. У проміжках між подачею імпульсів тепло передається від нагрітих ділянок їжі до холодних, забезпечуючи рівномірне відтавання. Спеціальне налаштування Speed ??Defrost рівномірно та швидко розморожує будь-які продукти глибокого заморожування. Після розморожування продукти слід одразу приготувати.
Автоматичне очищення без побутової хімії
Налийте воду в скляну склянку або керамічну чашку, поставте в піч і увімкніть програму AquaClean. Пара розм’якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми вам залишиться лише протерти стінки вологою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 20 л |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 261 х 455 х 353 мм |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Відкидні дверцята | немає |
| Пароварка | немає |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 762 ₴










