Переможці ніколи не зупиняються на досягнутому.
Монітор MO32U2 з 32-дюймовою UHD QD-OLED панеллю розроблено з використанням ексклюзивних тактичних функцій і технології AI-based OLED Care. Він забезпечує революційну продуктивність і захопливе зображення з неймовірною частотою оновлення 240 Гц, що гарантує плавну анімацію без розмиття. Ігровий монітор GIGABYTE MO32U2 задовольняє потреби як геймерів, так і творців контенту завдяки поліпшеним тактичним функціям і професійному калібруванню. GIGABYTE MO32U2 - перший 32-дюймовий ігровий монітор 4K QD-OLED із частотою оновлення 240 Гц. Оснащений поліпшеними тактичними функціями і відкалібрований професіоналами, MO32U2 відповідає потребам як геймерів, так і творців контенту.
Ідеальне зображення на піксель
GIGABYTE MO32U2 оснащена приголомшливим 32-дюймовим QD-OLED дисплеєм, що забезпечує безкомпромісну якість зображення 4K і неперевершену ігрову продуктивність до кожного пікселя.
QD-OLED
Оцініть вершину дисплейних технологій: QD-OLED від Samsung. Станьте свідком вибухової яскравості кольорів, що підсвічують кожен нюанс, а контрастність досягає нескінченності, відкриваючи приховані можливості.
Ультрапрозорий
Технологія Ultra Clear: зменшення розмиття під час руху для чіткішого ігрового процесу!
У напружених ігрових боях двоїння зображення та розмиття під час руху можуть вплинути на вашу реакцію, даючи вашим супротивникам перевагу.
Технологія Ultra Clear інтелектуально вставляє чорні кадри, щоб значно зменшити розмиття під час руху, гарантуючи, що кожен кадр залишиться чітким і ясним для більш плавного ігрового процесу!
OLED VRR із захистом від мерехтіння
Позбавтеся мерехтіння - відкрийте для себе неперевершену якість зображення! Наша новітня вдосконалена технологія OLED-дисплея ретельно оптимізована для режиму VRR (змінна частота оновлення), точно регулюючи діапазон VRR для зменшення мерехтіння екрана.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 7.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| Smart TV | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi / Bluetooth | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 718.3х480.4-610.4х240 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 661 ₴








