Ідеальний піксель
34-дюймова вигнута OLED-панель забезпечує безкомпромісну якість зображення 2K та неперевершену ігрову продуктивність аж до кожного пікселя.
Насолоджуйтесь неперевершеною яскравістю кольорів, підкреслюючи кожен нюанс, а контрастність сягає межі безкінечності, розкриваючи приховані можливості.
Коефіцієнт контрастності
Неперевершена контрастність з глибшим чорним та насиченішими деталями
Колір
Насолоджуйтесь ширшою кольоровою гамою, яка оживляє ігрові світи завдяки яскравим та реалістичним візуальним ефектам.
Кут огляду
Насолоджуйтесь стабільною якістю зображення, де б ви не сиділи
Насолоджуйтесь приголомшливим зображенням у форматі 2K/175 Гц на найновіших консолях із підтримкою HDMI 2.1.
Ігрові монітори GIGABYTE підвищують ваш ігровий процес завдяки набору вбудованих тактичних допоміжних функцій, розроблених для того, щоб забезпечити вам перевагу в точності та контролі.
Догляд за OLED-дисплеями GIGABYTE
Використання алгоритму на основі штучного інтелекту для мінімізації ризиків вигоряння та його розгортання в комплексі технологій захисту OLED з мінімальними перешкодами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип матриці | OLED |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 811.7х595.3х244.3 мм |
| Діагональ екрану | 34" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 44 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Яскравість | 1000 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 699 ₴









