
Монітор MSI 31.5" MPG 321URX QD-OLED Black Curved 240Hz; 3840х2160, 0.03 мс
53 774 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN64139
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MPG 321URX QD-OLED. Він може похвалитися панеллю QD-OLED наступного покоління з роздільною здатністю 3840x2160 (UHD), частотою оновлення 240 Гц і швидким відгуком 0,03 мс (GtG). Сертифікація VESA для ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400 гарантує виключно яскраві зображення та зменшує розмитість зображення. OLED Care 2.0 знижує ризик вигоряння OLED. Для геймерів на консолях MPG 321URX QD-OLED надає порти HDMI 2.1 з пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR та ALLM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 718x483x242 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 774 ₴





