
Проектор Acer H6815P (MR.JWK11.001)
44 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64157
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acer H6815P – це інноваційний мультимедійний DLP-проєктор, який ідеально підходить для створення справжнього домашнього кінотеатру завдяки підтримці високої роздільної здатності та яскравому зображенню.
Роздільна здатність 4K UHD забезпечує надзвичайно деталізоване зображення з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів.
Світловий потік 4000 ANSI люмен дозволяє насолоджуватися якісним зображенням навіть у приміщеннях з помірним або яскравим освітленням.
Сумісність з технологією HDR10 та Rec. 2020 для більш насичених кольорів, глибокого чорного та кращої деталізації в темних і світлих сценах.
Acer H6815P позиціонується як проєктор для домашнього використання, зокрема для перегляду фільмів, спортивних подій та ігор. Висока яскравість робить його зручним для використання у вітальнях та інших кімнатах, де не завжди можливо повністю затемнити приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | S/PDIF |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, кабель HDMI, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х113.7х240 мм |
| Діагональ екрану | 0.76-7.62 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Коефіцієнт проекції | 1.5-1.66:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Максимальна фокусна відстань | 17.44 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна фокусна відстань | 15.84 мм |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 310 Вт |
| Яскравість | 4000 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 338 ₴





