
Проектор Acer Vero PL2810G (MR.JY911.001)
57 926 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN64164
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор Acer Vero PL2810G UHD
Надчіткий DLP-проектор з нативною роздільною здатністю 4K UHD (3840х2160) та яскравістю 3500 ANSI лм. Оснащений довговічним лазерним джерелом світла з ресурсом до 30000 год, підтримує 16:9 та 4:3. Коефіцієнт проекції 1.21–1.59:1 дозволяє гнучко розміщувати пристрій, а вбудований динамік та різні входи (HDMIх2, USB, VGA) забезпечують зручність підключення. Підходить для презентацій, навчання та мультимедійних заходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Інтерфейси | USB |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 286х116х216 мм |
| Діагональ екрану | 0.76-7.62 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Коефіцієнт проекції | 1.21-1.59:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 50000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | 16.74 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна фокусна відстань | 12.81 мм |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 15 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Енергоспоживання | 180 Вт |
| Яскравість | 3500 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 926 ₴

