
Умная лампа Nanoleaf Essentials Smart GU10, 5 Вт, Apple Homekit, Matter (NF080B02-1GU10)
1 178 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN64295
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Nanoleaf Essentials підвищує рівень повсякденного освітлення.
Насолоджуйтеся яскравим білим світлом і нескінченними кольорами з цією світлодіодною лампочкою з функцією інтелектуальної зміни кольору Thread і Matter, яку легко налаштувати та якій легко керувати.
- Працює з Matter і Thread
- Керування через застосунок або голосом
- 16+ мільйонів кольорів і налаштовуваний білий колір
- Розклад для автоматизації
- Додаткові можливості настроювання за допомогою програми Nanoleaf App
Можливість використання Matter і Thread
Matter забезпечує сумісність з основними екосистемами розумного дому, надаючи користувачам більше можливостей настроювати й захищати свої розумні будинки в майбутньому.
Отримайте блискавичну швидкість і надійну роботу через Thread — швидку, енергоефективну бездротову комірчасту мережу. Попри те, що Nanoleaf Essentials Matter працює через Thread, ви можете використовувати їх з Bluetooth за допомогою програми Nanoleaf App.
Індивідуальні графіки
Автоматизуйте вмикання/вимикання освітлення в певний час і дні, щоб трохи спростити повсякденне життя (використовуючи застосунок Nanoleaf або будь-який інший застосунок, сумісний з Matter або голосовий помічник).
Безмежні кольори та найяскравіший білий колір
16 мільйонів кольорів: практично безмежні можливості кольору. Виберіть свій улюблений яскравий колір або створіть сцени, що змінюють колір, для створення ідеальної атмосфери.
Яскраві білі кольори: найяскравіше біле освітлення з розширеним діапазоном температур від холодного до теплого білого.
Максимальний комфорт і продуктивність
За допомогою функції Circadian Lighting можна автоматично настроїти освітлення відповідно до колірної температури сонця залежно від часового пояса або вручну.
Функція Screen Mirror
Кольори з екрана відбиваються на лампах, створюючи ефект занурення. Спостерігайте, як ваші лампи синхронізуються з кольорами улюблених фільмів і відеоігор. Доступно через програму Nanoleaf Desktop App.
Просте налаштування
Відскануйте QR-код Matter, щоб під’єднати лампочку та легко додати її до свого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nanoleaf |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart-управління | є |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Датчик руху | немає |
| Діммінг | є |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 2700-6500K |
| Кут розсіювання світла | немає даних |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напруга | 220-240V |
| Потужність споживання | 5 W |
| Пульт управління | Немає |
| Регулювання температури світла | є |
| Режим зміни кольорів | є |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | - |
| Розсіювач | матовий |
| Цоколь | GU10 |
| Яскравість світіння | 400 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴








