
Светильник потолочный Nanoleaf Essentials Matter Smart Recessed Downlight, 6 Вт, Apple Homekit - 4 шт (NF080D02-4W3)
3 914 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN64298
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Nanoleaf Essentials підвищує рівень повсякденного освітлення.
Насолоджуйтеся яскравим білим світлом і нескінченними кольорами з цим світлодіодним світильником із функцією інтелектуальної зміни кольору Thread і Matter, яку легко налаштувати та якій легко керувати.
- Працює з Matter і Thread;
- Керування через застосунок або голосом;
- 16+ мільйонів кольорів і налаштовуваний білий колір;
- Розклад для автоматизації;
- Додаткові можливості настроювання за допомогою програми Nanoleaf App;
- Можливість використання Matter і Thread;
- Matter забезпечує сумісність з основними екосистемами розумного дому, надаючи користувачам більше можливостей налаштовувати та захищати свої розумні будинки в майбутньому.
Отримайте блискавичну швидкість і надійну роботу через Thread — швидку, енергоефективну бездротову мережу. Попри те, що Nanoleaf Essentials Matter працює через Thread, ви можете використовувати їх з Bluetooth за допомогою програми Nanoleaf App.
Індивідуальний розклад
Автоматизуйте вмикання/вимикання освітлення в певний час і дні, щоб трохи спростити повсякденне життя (використовуючи застосунок Nanoleaf або будь-який інший застосунок, сумісний з Matter або голосовий помічник).
Безмежні кольори та найяскравіший білий колір
16 мільйонів кольорів: практично безмежні можливості кольору. Виберіть свій улюблений яскравий колір або створіть сцени, що змінюють колір, для створення ідеальної атмосфери.
Яскраві білі кольори: найяскравіше біле освітлення з розширеним діапазоном температур від холодного до теплого білого.
Максимальний комфорт і продуктивність
За допомогою функції Circadian Lighting можна автоматично настроїти освітлення відповідно до колірної температури сонця залежно від часового пояса або вручну.
Функція Screen Mirror
Кольори з екрана відбиваються на лампах, створюючи ефект занурення. Спостерігайте, як ваші лампи синхронізуються з кольорами улюблених фільмів і відеоігор. Доступно через програму Nanoleaf Desktop App.
Просте налаштування
Відскануйте QR-код Matter, щоб під’єднати лампочку та легко додати її до свого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nanoleaf |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 550 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | точковий світильник |
| Віддалене управління | Bluetooth |
| Габарити | 95х34 мм |
| Датчик руху | немає |
| Кольорова температура | 2700 - 6500 K |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | вбудований |
| Потужність | 6 Вт Вт |
| Напруги живлення | 220-240 В |
| Харчування | Мережа |
| Ступінь захисту корпусу | IP44 |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 914 ₴









