
Ноутбук Acer Predator Triton Neo 16 PTN16-51-95BS (NH.QSAEU.008) Silver
69 785 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN64307
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Predator Triton Neo 16 поєднує в собі найвищу продуктивність та неперевершену універсальність, що робить його ідеальним ноутбуком для створювачів контенту, геймерів, студентів та кіберспортивних професіоналів наступного покоління.
Гра без компромісів
Процесори Intel Core Ultra мають нову оптимізовану гібридну архітектуру та підтримують провідні технології, які дозволяють вийти за межі ігор і творчості. З Intel ви можете робити все. Від прогресу в іграх до досягнень у реальному житті - Intel дає вам змогу реалізувати себе якнайкраще.
Виконуйте будь-які завдання
Оцініть чудову продуктивність графічного процесора NVIDIA GeForce RTX для ноутбуків з MUX-перемикачем. Схвалений NVIDIA Studio для створювачів контенту і попередньо встановлений з драйверами NVIDIA Studio та ексклюзивними інструментами штучного інтелекту, він має покращений DLSS 3.5 з функцією реконструкції променів на основі штучного інтелекту для роботи з найбільш вимогливим до графіки програмним забезпеченням.
Більше з ШІ, швидше на RTX
Отримайте продуктивність ШІ наступного рівня на графічних процесорах GeForce RTX і NVIDIA RTX. Від розширених можливостей для творчості та підвищення продуктивності до надзвичайно динамічних ігор - максимальна потужність штучного інтелекту на комп’ютерах з Windows завдяки RTX.
Грайте та створюйте з неперевершеною чіткістю
16-дюймовий дисплей Calman Verified забезпечує неперевершену точність передачі кольору. Він має співвідношення сторін 16:10 і високу роздільну здатність WQXGA при 240 Гц. Завдяки драйверам Nvidia Studio він виконує подвійну функцію, забезпечуючи найвищу ігрову продуктивність і чіткість для творчих завдань, гарантуючи неперевершену візуальну точність кожного пікселя ваших ігор і розробок.
Гарантована максимальна продуктивність
Не нагрівається навіть у найгарячіші моменти. Завдяки 5th Gen AeroBlade 3D Fan Technology та рідкій металевій термопасті ви можете зберігати максимальну продуктивність навіть у найгарячіші моменти.
Пониження шумів з підтримкою ШІ
Покращуйте командну роботу за допомогою PurifiedVoice 2.0. Ця передова технологія використовує штучний інтелект для зменшення фонових перешкод, пропонуючи бездоганну чіткість голосу. Система з потроєним мікрофоном в поєднанні з технологією формування променя надає пріоритет вашому голосу, приглушуючи сторонні шуми.
Опануйте свою машину
Керуйте з точністю за допомогою Predator Sense. Персоналізуйте підсвічування RGB-клавіатури в трьох зонах, перемикайтеся між чотирма ігровими режимами й регулюйте динаміку вентиляторів, стежачи за станом системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.05 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | 1 х USB Type-C |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х249.2х20.83 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Ємність акумулятору | 76 Вт-год |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4060 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Predator |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,3 — 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 785 ₴








