
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-72P-56D7 (NX.JSVEU.007); 15.6" FullHD сріблястий
31 498 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN64419
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатозадачність для ноутбуків на професійному рівні
Тепер користувачі ноутбуків можуть насолоджуватися бездоганною багатозадачністю, плавним відтворенням ігор і відео без затримок, а також продуктивністю, необхідною для максимальної віддачі вибагливого програмного забезпечення для творчості.
Швидкодія
DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам’яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
Максимальна швидкість
Твердотільні накопичувачі NVMe з інтерфейсом PCIe Gen4 забезпечують швидкість читання та запису до 7 ГБ/с, що в 5 разів швидше, ніж твердотільні накопичувачі SATA. Ідеально підходить для ігор і вимогливих завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.7х234.4х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Ємність акумулятору | 53 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,4 - 5,0 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 498 ₴










