PS502W – це короткофокусний WXGA-проєктор ViewSonic з високою яскравістю для бізнесу та освіти. Маючи яскравість 4000 ANSI люмен, проєктор забезпечує чітке зображення на великому екрані з діагоналлю до 300 дюймів у конференц-залах, навчальних класах або будь-якому іншому яскраво освітленому приміщенні. Завдяки коефіцієнту проекції 0,52 проєктор може забезпечити великий екран розміром 100 дюймів з відстані всього 1,1 м, що дозволяє використовувати великий екран навіть у невеликих приміщеннях. Два порти HDMI дозволяють гнучко підключатися до кількох пристроїв, легко перемикаючись між джерелами контенту. Порт USB Type-A може подавати живлення на бездротові адаптери HDMI, що робить потокову передачу контенту бездротовою мережею зручнішою. Проєктор також дозволяє оновлювати програмне забезпечення за допомогою USB-кабелю, просто підключивши його до ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.87 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 309x234x115 мм |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Світло | немає даних |
| Кількість ламп | 1 |
| Контрасність | 15000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Підтримка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67361 |
| Технологія матриці | DLP |
| Енергоспоживання | 295 Вт |
| Яскравість | 4000 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 909 ₴








