
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS C 3000VA LCD (SMC3000I)
94 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN65230
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока ефективність роботи в оперативному режимі: Скорочення витрат на комунальні послуги, зниження тепловиділення. Енергозберігаючий режим роботи ДБЖ, захищений заявкою на патент: Якщо з зовнішньої мережі надходить якісне електроживлення, ІБП працює в режимі, який споживає менше енергії (за рахунок невикористання деяких внутрішніх модулів), що підвищує його енергоефективність без шкоди для якості захисту підключеного обладнання. Строго синусоїдальна форма вихідної напруги в режимі роботи від батарей: Максимальне наближення до характеристик електромережі для кращої сумісності з серверами, оснащеними схемами активної корекції коефіцієнта потужності, і чутливим електронним обладнанням. РК-індикатор стану: Можливість охопити одним поглядом основні дані про стан ДБЖ. Кілька індикаторів стану з графіками навантаження та заряду батарей. Запуск ДБЖ при відсутності електрики в мережі ( "холодний старт"): Забезпечення тимчасового харчування від батарей у разі виникнення перерви подачі мережного електроживлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 197х435х544 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 9 |
| Потужність активна | 2100 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 879 ₴




