
Накопичувач HDD SATA 8.0TB Seagate IronWolf NAS 5400rpm 256MB (ST8000VN002)
13 253 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN65339
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Seagate IronWolf — це надійне рішення, яке забезпечує цілодобову надійність і продуктивність для багатокористувацьких RAID-рішень для зберігання даних.
Характеристики:
IronWolf Health Management допомагає захистити ваші дані за допомогою рекомендацій із запобігання, втручання та відновлення для забезпечення максимальної продуктивності системи;
Завжди ввімкнений, завжди доступний CMR, розроблений для цілодобової продуктивності, надійності та часу безвідмовної роботи в комерційних і корпоративних рішеннях для зберігання даних RAID з кількома відсіками;
Оптимізовано для NAS - забезпечує продуктивність, ємність і високе навантаження завдяки технології CMR і прошивці AgileArray.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 630 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік годину |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 26.11 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 23 дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | 12 мс |
| Серія | IronWolf NAS |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.4 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 253 ₴

