NoFrost
Відкриваючи морозильну камеру ви хочете бачити продукти, а не лід або іній. Технологія NoFrost захищає морозильну камеру від обледеніння, що зазвичай потребує багато енергії й іноді – значних витрат. Завдяки NoFrost вам не доведеться витрачати купу зусиль на розморожування холодильника, тож ви матимете більше часу на інші справи та зможете зекономити гроші.
DuoCooling
Технологія DuoCooling передбачає використання двох окремих контурів, тому повітря з холодильної та морозильної камер не змішується. Завдяки цьому продукти не пересихають і не вбирають сторонні запахи. Це означає, що ви викидатимете й купуватимете менше продуктів і матимете змогу більше заощаджувати й насолоджуватися життям.
Торкніться та проведіть пальцем
Liebherr виконає будь-яке ваше бажання: завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному дисплею керувати ним дуже просто. Наприклад, щоб вибрати функцію SuperCool, достатньо торкнутися кольорового дисплея та провести по ньому пальцем. Так само легко можна регулювати температуру. Коли ви нічого не налаштовуєте на дисплеї, на ньому відображається поточна температура.
IceMaker з постійним підключенням до джерела води
Потрібен лід? Завдяки IceMaker його завжди буде вдосталь. Якщо IceMaker має постійне підключення до джерела води, вода надходить просто з крану. Завдяки функції MaxIce ви зможете отримувати до 1,5 кг кубиків льоду щодня. За допомогою гнучкого розділювача відділення для льоду можна варіювати кількість кубиків льоду – дуже просто та в міру необхідності.
Світлодіодне освітлення IceMaker
Нехай у вас щодня буде привід для радості: просто погляньте на свіжі кубики льоду. Завдяки освітленню кубики льоду у відділенні IceMaker виглядають дуже ефектно. Світлодіодне освітлення вмикається автоматично, коли відкриваються двері. Вигляд підсвічених кубиків льоду радує око та пробуджує бажання зробити прохолодний напій.
SoftSystem
Існує багато причин відкривати холодильник – від сніданку до нічного перекусу. А з Liebherr це ви робитимете це із задоволенням: завдяки технології SoftSystem двері холодильника закриваються не просто м’яко та щільно, а й зручно, легко та безшумно. Пляшки у дверях залишаються в безпеці: нічого не гримить і не хитається.
Фронтальна вентиляція
Максимальна кількість пляшок Бордо 0,75л: 44
Індикатор температури: внутрішня цифрова
LED-освітлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Суперзаморозка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 24 години |
| Входить до комплекту | інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.5x59.7x67.5 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | немає |
| Загальний обсяг (корисний) | 287 л |
| Зовнішній дисплей | є |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість компресерів | немає даних |
| Контейнер для овочів | немає |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт. |
| Кількість секцій в морозильній камері | 4 шт. |
| Наявність No Frost | No Frost: морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 121 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 166 л |
| Перевішування дверей | відсутнє |
| Полиця для пляшок | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Суперопорожня | немає |
| Тип компресора | звичайний компресор |
| Тип ручок | зовнішні |
| Холодоагент | немає даних |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Енергоспоживання | 0,62 кВт/добу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 798 ₴










