
Монитор Acer 26.5" Predator X27UZ1bmiiprx (UM.GXXEE.113) OLED Black 280Hz
27 701 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN65609
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий OLED-монітор із частотою оновлення 280 Гц
З ігровим монітором Acer Predator X27UZ1bmiiprx на вас чекає плавний і захопливий ігровий процес. 26.5-дюймова QD-OLED панель забезпечує надреалістичне кольоропередавання в роздільній здатності QHD (2560х1440 пікселів) із широкими кутами огляду (178/178 градусів). Насолоджуйтесь високою частотою оновлення 280 Гц і практично миттєвим часом відгуку 0.03 мс.
Основні характеристики
- Висока частота оновлення 280 Гц: Якщо ви хочете насолоджуватися винятково плавним і швидким ігровим процесом, то вам потрібно саме те, що потрібно, адже в нас є власна частота оновлення 240 Гц.
- AMD FreeSync Premium: ви заслуговуєте на плавну гру в поєднанні з чудовою якістю зображення HDR. Саме це забезпечує технологія AMD FreeSync Premium Pro.
- Час відгуку 0.03 мс: Час відгуку пікселя 0.03 мс забезпечує безпрецедентно плавне та безперервне відображення з мінімальною або повною відсутністю ефекту залишкового зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| Smart TV | немає |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi / Bluetooth | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вага | немає даних кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 611х426х312 мм |
| Геймерські | Да |
| Діагональ екрану | 26.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 701 ₴







