Комфорт роботи 5K
Монітор Acer PE270XTbmiiprcuzx гарантує візуальний і робочий комфорт. Завдяки великому 27-дюймовому IPS-екрану з роздільною здатністю 5K, швидкому часу відгуку, ергономічному дизайну, широким можливостям під’єднання та вхідній веб-камері, що входить до комплекту, він ефективно задовольнить усі ваші професійні потреби.
Високоякісний 5K-дисплей
Покращіть свої робочі умови з монітором Acer PE270XTbmiiprcuzx! Його великий 27-дюймовий екран може похвалитися роздільною здатністю 5K (5120x2880). Завдяки IPS-панелі цей монітор Acer також забезпечує яскраві кольори та широкі кути огляду. Сертифікація VESA DisplayHDR 600 гарантує особливо насичене і барвисте зображення.
Ергономічний дизайн
Ергономічний дизайн цього монітора оптимізує ваше положення для максимального комфорту. Його підставка дає змогу нахиляти монітор до 60° і регулювати висоту на 200 мм, забезпечуючи оптимальний комфорт під час роботи. Цей екран Acer легко адаптується до вашого ідеального положення залежно від ваших потреб!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| Smart TV | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi / Bluetooth | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 624х500х321 мм |
| Геймерські | Немає |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 83.33403 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Дозвіл екрану | 5120х2880 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 697 ₴








