Ігровий монітор зі збалансованим апаратним забезпеченням для комфортного геймплею. Модель оснащена 27-дюймовою IPS-панеллю формату Quad HD (2560х1440 пікселів) з частотою зміни кадрів до 300 Гц і часом відгуку від 0.5 мс (за допомогою технології MPRT). Пікова яскравість підсвічування екрана складає близько 400 кд/м², що підтверджується сертифікацією VESA DisplayHDR 400. Загалом матриця коректно відображає понад 1.07 млрд кольорових відтінків завдяки розрядності 8 біт + FRC.
Модель підтримує адаптивну синхронізацію AMD FreeSync Premium. Екран Acer Nitro XV272UF3bmiiprx розміщується на зручній опорі з численними регулюваннями положень: за кутами нахилу і повороту, за висотою, за орієнтацією (альбомна чи портретна). На додачу модель постачають динаміками 2 х 2 Вт, а з інтерфейсів підключення користувачу доступний один DisplayPort v 1.4 та пара HDMI v 2.1.
Настінний монтаж монітора можливий за допомогою опціонального кронштейна VESA в популярному розмірі 100х100 мм. 27-дюймова IPS-панель формату Quad HD з частотою до 300 Гц забезпечує надзвичайно гладкий ігровий процес, 1.07 млрд кольорових відтінків роблять зображення яскравим і насиченим, а адаптивна синхронізація AMD FreeSync Premium усуває розриви зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 620х520х240 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 44 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 035 ₴









