Яскраве зображення
Роздільна здатність Full HD 1080p забезпечує відтворення виразних реалістичних кольорів. Фільми та ігри виглядають більш реалістичними та драматичними, а дрібні деталі й текст чіткими завдяки роздільній здатності 1920x1080 та формату кадру 16:9.
Дизайн без рамки
Завдяки IPS-дисплею FHD діагоналлю 21,5 дюйма або 27 дюймів ви захочете побачити якомога більше. Більше корисної площі екрана монітора завдяки конструкції практично без рамок, тож ви зможете більше й побачити, й зробити. Конструкція без рамки – це можливість встановлювати кілька моніторів поруч один із одним для практично безперервного плавного перегляду.
Без розривів зображення
Забудьте про запинки і розриви зображення завдяки технології AMD Radeon FreeSync та частоті оновлення 75 Гц. Монтаж відео став більш плавним, адже частота оновлення монітора синхронізується з частотою кадрів комп’ютера. Немає значення, над чим ви працюєте – технологія Visual Response Boost зі швидкістю відгуку 1 мс забезпечить чіткість зображення без розмивання.
Безпека зору понад усе
Захистіть свій зір від зайвого навантаження завдяки технологіям Acer BlueLightShield та Flickerless. Користуйтеся монітором довше – зменшений блиск екрана та менша втома очей завдяки Acer ComfyView та Low Dimming.
Регулювання без зусиль
Немає потреби розбиратися у кнопках. Налаштування монітора можна легко змінити за допомогою службового програмного забезпечення Display Widget. Налаштуйте перегляд, обираючи різні режими для різних програм.
Високоточні кольори
Монітори Acer використовують унікальну форму 6-осьового налаштування кольорів, що допомагає професіоналам досягти необхідних точних кольорів та відтінків. Використовуючи цю функцію, користувач може налаштувати відтінок та насиченість у 6 осях. Ці осі змінюються від R, G, B до C, M та Y, що дозволяє користувачеві забезпечувати кольори монітора залежно від професійних потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 493х378.4х191 мм |
| Геймерські | Немає |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 984 ₴







