ViewSonic PA700S — це SVGA-проєктор з високим рівнем яскравості, розроблений для бізнесу та освіти.
Завдяки яскравості 4500 ANSI люмен він забезпечує чітке зображення на великому екрані до 300 дюймів — у переговорних кімнатах, класах чи інших яскраво освітлених приміщеннях.
Подвійні порти HDMI забезпечують гнучке підключення до кількох пристроїв із легким перемиканням між джерелами контенту. USB Type-A порт може живити бездротові HDMI донгли, роблячи трансляцію контенту ще зручнішою. Оновлення програмного забезпечення можна виконувати через USB-підключення до ноутбука, без необхідності звертатись до сервісних центрів.
Проєктор оснащений вбудованим динаміком потужністю 3 Вт, що дозволяє відтворювати звук під час презентацій без необхідності в зовнішніх колонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800х600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт управління, кабель живлення, кабель VGA, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 309х115х234 мм |
| Діагональ екрану | 0.762-7.62 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Коефіцієнт проекції | 1.94-2.16:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 12000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Максимальна фокусна відстань | 24.01 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мінімальна фокусна відстань | 21.85 мм |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 0.16875 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 295 Вт |
| Яскравість | 4500 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 066 ₴











