ViewSonic M1X — ультрапортативний проєктор з інтелектуальними можливостями: дзеркальним відображенням екрана по Wi-Fi, потоковою передачею даних через USB-C та підключенням Bluetooth. Оснащений запатентованою інтелектуальною підставкою, яка дозволяє проєктувати зображення на 360°, кришкою об’єктива і функцією автоматичного включення. Завдяки яскравим кольорам на величезному екрані розміром до 100 дюймів і динамікам Harman Kardon ви поринете в неперевершену аудіовізуальну насолоду в приміщенні або на вулиці.
Проєктор може відображати 60-дюймовий екран з відстані всього 1,6 метра і дивовижний 100-дюймовий екран з відстані 2,6 метра, легко перетворюючи будь-яке місце на незвичайне кінематографічне видовище. M1X сертифіковано TUV SUD за низький рівень синього світла, що сприяє підвищенню захисту очей.
Горизонтальне та вертикальне регулювання трапецеїдальних спотворень та 4-кутове регулювання M1X забезпечують бездоганну форму зображення під будь-яким кутом. Перетворіть свою спальню на кінотеатр за лічені секунди, просто поставивши проєктор на столик поруч із ліжком. Завдяки вбудованому акумулятору він забезпечує розваги в дорозі до 4 годин, усуваючи проблеми, пов’язані із заплутуванням шнурів або необхідністю джерела живлення. Щоб продовжити термін служби батареї, можна під’єднати її до блока живлення з портом USB-C та підтримкою PD.
Дизайн M1X забезпечує ідеальний баланс між функціоналом та стилем. Його сітчаста текстура ідеально доповнює гладкий сріблястий метал, створюючи гармонійний та стильний зовнішній вигляд. Сенсорна клавіатура забезпечує інтуїтивне керування, а магнітна кришка стильно приховує та захищає порти вводу-виводу. Він важить менше ніж 1 кг, тому його легко покласти в сумку або рюкзак для перегляду на великому екрані, де б ви не перебували.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | USB Type-C |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 166х138х54 мм |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 12000:1 |
| Корекція спотворення | немає |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | DLP |
| Колір | чорний з сірим |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 35 Вт |
| Яскравість | 360 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 699 ₴










