Проектор VIEWSONIC LX60HD (VS20103)
Ідеальний для стримінгу з Google TV
Насолоджуйтесь стримінгом на великому екрані завдяки вбудованому Google TV, який надає доступ до таких популярних сервісів, як Netflix, Disney+ та YouTube, без зовнішніх пристроїв. Єдиний інтерфейс та персоналізовані рекомендації роблять перегляд ще зручнішим і захопливішим.
Величезне зображення з вражаючою чіткістю
Проєктор відображає кожну деталь із роздільною здатністю Full HD 1080p на екрані до 140 дюймів, забезпечуючи незабутні враження від перегляду фільмів та шоу.
Захищений від пилу та вологи
Герметична конструкція проєктора захищає його від пилу й вологи, що продовжує термін служби та підтримує стабільну якість зображення без потреби в обслуговуванні.
Автоматичне налаштування
Автофокус і автоматична корекція екрану забезпечують швидке й чітке налаштування зображення всього за кілька секунд, незалежно від умов.
Просте підключення та безпровідна передача аудіо
Проєктор підтримує Bluetooth для передачі звуку на навушники та бездротове віддзеркалення екрана через Wi-Fi, що робить його ідеальним для перегляду контенту з мобільних пристроїв.
Швидкий доступ до розваг
Насолоджуйтесь улюбленим контентом всього одним кліком, адже функція миттєвого ввімкнення забезпечує швидкий старт перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Колір | Синій |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | 4 |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 228х227х159 мм |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Коефіцієнт проекції | 1.2:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 175.00069 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 2х5 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Яскравість | 630 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 228 ₴










