Прання без зайвих витрат
Клас енергоефективності А -10%
Періть одяг із меншим енергоспоживанням. Пральна машина Samsung є енергоефективною, її показники навіть перевищують мінімальні вимоги до енергоефективності для класу A на 10%. Інноваційні технології підвищують ефективність та скорочують час прання, що зменшує споживання енергії.
Розумне та делікатне прання
AI Ecobubble
Насолоджуйтеся ефективним пранням з технологією AI Ecobubble. Мийний засіб перетворюється на бульбашки, які видаляють на 24% більше бруду навіть за низької температури, допомагають економити до 70% енергії та забезпечують на 45,5% кращий догляд за тканинами (порівняно з попередніми моделями без функції Ecobubble), і все це без зниження якості прання. AI Ecobubble також розпізнає тип тканини та автоматично регулює кількість бульбашок, час прання, температуру й швидкість віджиму.
Ретельне очищення
Технологія Bubble Shot
Ретельно очищує одяг, заощаджуючи час, енергію та воду. Технологія Bubble Shot замочує білизну, розпилюючи воду зверху, завдяки чому використовується до 20% менше води, що збільшує щільність прального засобу. Це підвищує якість прання, скорочує тривалість циклу на 25% і споживає менше енергії.
Більше внутрішнього простору
Технологія SpaceMax
Періть більше білизни за один раз із найбільшим обсягом завантаженням 9 кг навіть у невеликому приміщенні. Технологія SpaceMax створює більше місця всередині, що дозволяє встановити більший барабан, не збільшуючи зовнішні габарити.
Прання за 39 хвилин
Супершвидкість
Скоротіть час прання та отримайте чистіший одяг. Просто виберіть функцію QuickDrive, щоб завдяки функції Супершвидкість випрати повністю завантажену машину лише за 39 хвилин. Технологія Ecobubble забезпечує потужне очищення, а час полоскання скорочується завдяки Speed Spray.
Поєднайте своє життя зі SmartThings
Вбудований Wi-Fi
SmartThings, який удосконалює прання, ваша пральна машина працюватиме легко та ефективно. Laundry Recipe рекомендує належні програми прання для кожного завантаження. Laundry Planner покращує ваш щоденний розклад, а функція Auto Cycle Link обирає ідеальну програму сушіння після циклу прання.
Довговічність та ефективність
Технологія цифрового інвертора
Насолоджуйтеся енергоефективністю, низьким рівнем шуму та тривалою роботою. Технологія цифрового інвертора застосовує міцні магніти для тихої та потужної роботи, але споживає менше енергії, ніж універсальний двигун. Ця технологія має найдовший у галузі термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | E |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Eco | є |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | немає |
| Біла тканина | немає |
| Верхній одяг | немає |
| Вид | автомат |
| Вибір температури прання | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 x 850 x 480 мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткові дані | - |
| Додаткові програми | немає |
| Дозавантаження | немає |
| Додаткове полоскання | немає |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 9 кг |
| Завантаження (сушіння) | 5 кг |
| Захист від дітей | є |
| Захист від проток | немає даних |
| Змішані тканини | немає |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кількість програм | 15 |
| Кольорові тканини | немає |
| Конструкція бака | цілісний |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обробка парою | є |
| Отжим | є |
| Відстрочка старту | є |
| Полоскання | є |
| Заощадження електроенергії | 0,44 кВт/год |
| Попереднє прання | є |
| Привод | ремінний |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | немає |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Рівень шуму прання | немає даних |
| Синтетика | є |
| Сорочки | немає |
| Спорт | немає |
| Сушіння | з сушінням |
| Темнина тканинна | немає |
| Технології | Eco Bubble / Bubble Soak / Steam |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип управління | електромеханічне |
| Бавовна | є |
| Колір | білий із чорним |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Шовк | немає |
| Вовна | є |
| Щоденне прання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 151 ₴









