
Портативна колонка Havit HV-SK888BT, Black, 10 Вт, Bluetooth, RGB підсвічування, USB, microSD, AUX, Type-C,
1 229 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN29548
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Портативна Bluetooth колонка HAVIT HV-SK888BT підійде для цінителів хорошої акустики за приємну ціну. Стильний дизайн, невеликі розміри та водонепроникність IPX5, а також Bluetooth-колонки виділять вас серед інших. Колонка виготовлена з ABS пластику, а динаміки захищені металевою сіткою. Зверху акустична система має зручну ручку, завдяки якій зручно буде носити її з собою. Про це свідчать і її невеликі розміри. Портативну Bluetooth колонку ви зможете приєднати до будь-якого пристрою, а також зможете прослуховувати музику з microSD карти, USB накопичувача і за допомогою AUX-входу. У колонці вбудований потужний акумулятор з ємністю 1800mAh, який дає можливість прослуховувати музику до 8 годин. Колонка має 4 кнопки, завдяки яким ви зможете легко нею управляти. У колонці 2 динаміки потужністю по 5W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Вага (кг) | 0.74 |
| Габарити колонки | 23.4 х 8.4 х 10.5 см |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Підсвічування | RGB |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
- Ціна: 1 229 ₴



