
Колонка портативна 1.0 JBL Link Portable Grey, 20 Bт, Bluetooth/Wi-Fi, IPX7 (JBLLINKPORGRY)
4 642 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN29550
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
З JBL Link Portable Grey ви зможете наповнити свій простір неймовірним звуком JBL Pro Sound на 360 градусів. Ця аудіотехніка пропонує вам відчуття обгорнення музикою. Зануртесь у глибокий потужний бас, відчуйте кришталево чисті верхні частоти та виразні середні звуки. JBL Link Portable розсилатиме звук в будь-якому напрямку завдяки діапазонним динамікам із всебічним охопленням.
Бездротовий потік музики: Wi-Fi та Bluetooth
Відтворення музики на JBL Link Portable ще ніколи не було таким простим. Ви можете використовувати бездротове підключення за допомогою Wi-Fi або Bluetooth, щоб слухати ваші улюблені композиції. Здійсніть перехід до музичних сервісів, таких як Spotify, YouTube Music та Apple Music, і насолоджуйтеся музикою без жодних обмежень.
Голосове управління за допомогою асистента Google
З JBL Link Portable у вас завжди буде під рукою особистий асистент. Ви можете просто сказати "Hey Google", і Асистент Google готовий виконати ваші команди. Не треба доторкатися до п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 1 |
| Вага (кг) | 0.74 |
| Габарити колонки | 9 x 17 x 9 см |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Харчування | від акумулятора |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Колір | Grey |
| пульт | дротовий |
| Основні | |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 4 642 ₴




