
Колонки 2.0 REAL-EL S-80 Black, 2 x 3 Вт овий корпус, живлення от USB, керування спереду (S-80)
547 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29557
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-80 - це зручне та доступне рішення для поліпшення звуку вашого комп'ютера (ноутбука) та інших джерел. Ця акустична система має компактний дизайн, що дозволяє зручно розмістити її на робочому столі або поруч з ноутбуком.
Особливості
- Модель має невеликі розміри, що дозволяє з легкістю розмістити її в будь-якому приміщенні.
- REAL-EL S-80 може бути підключена до ноутбуків, мобільних пристроїв та інших джерел звуку, що робить її універсальним рішенням для різних ситуацій.
- Акустична система живеться від USB-порту вашого комп'ютера, ноутбука або блока живлення.
- Акустична система оснащена регулятором гучності, що дозволяє зручно налаштовувати звук для себе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Габарити колонки | 7.5 x 17.5 x 9 см |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Харчування | від USB |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Тип | компактні |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴




