
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-771 Black, 2 x 25 Вт овий корпус, Bluetooth, MicroSD/USB, живлення
3 607 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN29566
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-771 насправді вражає різноманітністю своїх можливостей та функцій.
Особливості
- REAL-EL X-771 має сучасний дизайн, який вигідно підкреслюється ефектним RGB-підсвічуванням, додавши атмосфери під час відтворення музики.
- Підтримка різних роз'ємів, включаючи USB, Micro SD (TF), AUX та Bluetooth, дозволяє підключати музичні пристрої різного типу та насолоджуватися звуком.
- Акумулятор є дуже місткий, маючи потужність 8000 mAh, що забезпечує тривалий час відтворення музики без необхідності постійно заряджати акустичну систему.
- Пульт дистанційного керування додає зручності в управлінні системою з віддаленої точки.
- Підтримка Bluetooth дозволяє підключати акустичну систему до мобільних пристроїв та інших джерел аудіосигналу на відстані до 10 метрів.
- Присутність еквалайзера дозволить вам налаштовувати звучання під свій смак, підкреслюючи високі та низькі частоти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Габарити колонки | 47 x 24 x24 см |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Харчування | від акумулятора |
| Підсвічування | є |
| Потужність динаміків | 2 x 25 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Колір | Black |
| пульт | бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 607 ₴





