
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26-55" Walfix R-401B колір чорний, до 30 кг, VESA:400x400 мм, нахил: -12º ~ +10º, поворот: до 180
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: R-401B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережевий фільтр живлення Maxxter 3 м, 5 розеток (SPM5-G-10B) призначений для запобігання пошкодження обладнання сплесками або імпульсами напруги. Фільтр захищає комп"ютерну та офісну техніку від перешкод, перевантажень і короткого замикання.
Корпус мережевого фільтру живлення виконаний з ударостійкого пластика і має мережевий кабель і вилку євростандарту, а також 5 універсальних розеток c заземленням (Euro / Rus). На фільтрі встановлено світлодіодний вимикач і є отвір для кріплення до стіни. Фільтр гарантує миттєву реакцію на коротке замикання і перевищення максимально допустимої потужності.
5 універсальних розеток із заземленням (Euro / Rus)
Ударостійкий пластиковий корпус
Захист комп"ютерної та офісної техніки від перешкод, перевантажень і від короткого замикання
Мережевий кабель і вилка євростандарту
Вимикач зі світлодіодом
Отвір для кріплення до стіни
Характеристики
Напруга: 220 В, 50 Гц
Максимальна пікова сила струму 4500 А
Максимальна імпульсна напруга: 4500 В
Автоматичний запобіжник: 10 А
Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2 мкс): 125 Дж
Довжина: 3 м
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400x400 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 4 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Навантаження | до 30-35 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 55-65" |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

