
Плита комбінована Castle CPEG-50W, White, поворотні перемикачі, 3 газ+1 електр (1000Вт) конфорки, автопідпал інтегрований, решітка
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: CPEG-50W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плита Castle CPEG-50W - це надійний та функціональний прилад, який відповідає потребам сучасної кухні, надаючи гнучкість та безпеку в процесі готування.
Варильна поверхня
- Плита обладнана 3 газовими зонами нагріву різної потужності та 1 електричною зоною, що дозволяє вам готувати кілька страв одночасно на варильній поверхні.
- Поверхня плити вкрита емаллю, яка допомагає захистити її від корозії та забруднень.
- Решітки виготовлені з емальованої сталі, що робить їх зносостійкими та легкими в очищенні.
- Castle CPEG-50W оснащена поворотними перемикачами для керування зонами нагріву.
- Електрозапалювання розташоване в ручці, що дозволяє безпечно та зручно запалювати газові зони нагріву.
- Безпечне використання пристрою можливе завдяки функції газ-контроль, що унеможливлює користування в разі зникнення полум’я.
- Кришка варильної поверхні виготовлена з металу та може використовуватися для захисту варильної поверхні або як додаткова робоча
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Тип | Кабель |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86.5 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Гриль | немає |
| Електропідпалення | автоматичний (у ручці) |
| Кількість конфорок (зон нагріву) | 3+1 |
| Матеріал поверхні | емаль |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




