
Ноутбук 15" Pixus Link Grey 15.6", FullHD 1920x1080 IPS матовий, Intel N100 3.4 ГГц, RAM 8Gb, SSD 256Gb, Intel HD Graphics,
15 519,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4897058531886
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
ВЕЛИКИЙ ЯСКРАВИЙ FULL HD IPS ДИСПЛЕЙ
Pixus LINK – новий ноутбук з якісним дисплеєм для сучасної роботи та відпочинку!
Ноутбук Pixus LINK обладнаний великим, яскравим Full HD IPS дисплеєм з діагоналлю 15.6 дюймів та роздільною здатністю 1920x1080 px. З такими характеристиками дисплей передає надзвичайно чітке зображення без жодних розмитих пікселів, вам буде комфортно працювати, відпочивати за переглядом улюбленого відео або граючи в ігри на дисплеї з роздільною здатністю FULL HD. IPS матриця забезпечує відтворення насичених та природних кольорів зображення, що дуже важливо при професійній роботі в дизайні, фотографії, відеомонтажу та інших професіях, в яких важлива саме точність відтворення кольору.
Ще однією важливою перевагою ноутбука Pixus LINK є матове покриття екрана, яке захищає зображення від світлових відблисків та зменшує навантаження на очі при тривалій роботі за ноутбуком. Pixus LINK розроблений так, щоб ви могли працювати за ним хоч цілий день без зайвої втоми для оче
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | 4 |
| USB 3.х Gen 1 | 4 |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | немає |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність батареї | 46.2 Вт·год |
| Вага | 1.55 кг кг |
| Виробник GPU | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 360x230x23 мм |
| Діагональ екрана | від 15" до 15.9" |
| Колір | Grey |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 1 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | HD Graphics |
| Модель процесора | N100 |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привід | без приводу |
| Особливості | MicroSD |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Серія | Pixus Link |
| Серія процесора | Intel N |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип покриття екрана | Матовий |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3.4 ГГц |
- Ціна: 15 519,24 ₴









