
Пральна машина Edler EWF6010PIBG, White/Black, 6 кг, фронтальна, 15 програм, 1000об/хв, комбіноване керування, швидке прання,
8 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: EWF6010PIBG
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Пропонуємо вам вузьку пральну машину EDLER, яка пропонує швидку програму прання для скорочення часу, необхідного для виконання будь-якого режиму. Швидке прання дозволяє скоротити тривалість кожного зі стандартних циклів прання та полоскання, забезпечуючи при цьому ефективний результат.
Барабан Snowflake забезпечує дбайливе ставлення до вашої білизни під час прання, забезпечуючи рівномірний розподіл води та миючого засобу для оптимальної якості чищення.
Захист від розкачування барабана під час віджиму гарантує стабільність роботи машини та запобігає можливим вібраціям під час роботи.
Функція самодіагностики дозволяє автоматично виявляти та повідомляти про будь-які несправності чи помилки, що забезпечує зручність обслуговування та керування вашою машиною.
Функція Child lock надає додатковий захист, блокуючи керування машиною від дітей, та забезпечує безпеку використання.
Відкладений старт до 24 годин дозволяє запланувати початок прання на зручний для вас час,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 41 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | від 5 кг до 8 кг |
| Колір | White/Black |
| Колір люка | чорний |
| Кількість програм | 15 програм |
| Максимальне завантаження | 6 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Функція пари | є |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 8 849 ₴

