
Набір свердел та біт Bosch Professional X-Line, кейс, 60шт
6 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: LS27DG300EIXUA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір приладдя Bosch X-Line 60 має незвичайний і привабливий дизайн. Прозоре віконце, виконане у вигляді букви X, не тільки звертає увагу на набір, але, перш за все, дозволяє бачити компактно розміщене вміст: свердла, біти і ручний інструмент. Зелений колір, в якому виконаний дизайн серії X-Line, виділяє її з нескінченної сірої маси на полицях магазинів. Серія X-Line від Bosch пропонує свердла і біти високої якості найпопулярніших діаметрів і розмірів. Ні для кого не секрет, що 95% всієї роботи щодо поліпшення дому не обходиться без свердління та загвинчування. Для вирішення цих завдань якнайкраще підійде набір X-Line 60 від Bosch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 2.9 кг |
| Вага з підставкою | 4.4 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 618.2x376.9x92.4 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 618.2x520.6x234.2 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 20 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 418 ₴









