
Холодильник Side by side Edler ED-413ISSD, Silver, No frost, загальний об'єм 426L, корисний об'єм 291L/135L, дисплей, електронне
22 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-413ISSD
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоский нагрівальний елемент для швидкого кип'ятіння
Вбудований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі забезпечує швидке кип'ятіння і просту чистку.
Підсвічування на вимикачі загоряється, коли чайник включений
Красива підсвічування вимикача чайника загоряється, коли чайник включений.
Микрофильтр для фільтрації найдрібніших частинок накипу
Сумний мікрофільтр в носику утримує дрібні частинки накипу розміром 200 мікрон, щоб вода завжди була чистою.
Зручний індикатор рівня води
Зручний індикатор на бічній поверхні чайника дозволяє стежити за кількістю води.
Комплексна система безпеки запобігає википання води
Комплексна система безпеки для запобігання википання води. Функція автоматичного вимкнення активується після закінчення процесу.
Індикатор води на одну чашку дозволяє закип'ятити стільки води, скільки потрібно
Якщо Ви кип'ятіть рівно стільки води, скільки потрібно, Ви економите енергію і воду, вносячи свій внесок у захист навколишнього середовища.
Широко відкривається кришка на пружині для зручного очищення
Кришка плавно відкривається натисканням кнопки, що виключає контакт з парою. Широкий отвір спрощує процес очищення.
Просте наповнення через кришку або носик
Наповнити чайник можна через носик або відкривши кришку на пружині.
Бездротовий чайник на підставці з поворотом 360°
Бездротовий чайник на підставці з поворотом 360° для зручності використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Тип | Електрочайник |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74 кг кг |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 192x75.5x60 см |
| Глибина | від 51 до 60 см мм |
| Загальний об’ єм | понад 400 л |
| Загальний об'єм холодильника | 426 л |
| Керування | електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | Silver |
| Корисний об'єм морозильної камери | 135 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Кількість компресерів | 1 |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | немає |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Річна витрата електроенергії | 292 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Ширина | від 71 до 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 949 ₴


