
Кронштейн настільний для монітора 17-32" OfficePro MA412B, Black, для двох екранів, VESA 100x100 - 75x75, регулювання (повороту,
2 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA412B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
18 режимів обертання; функція «реверс», індикатор заряду акумулятора, LED - підсвічування, час зарядки акумулятора 1 годину, 2 режиму перемикання швидкості оборотів, кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Навантаження | до 1-9 кг |
| Призначення | Для моніторів |
| Сумісність (діагональ) | до 32-37" |
| Тип кріплення | настільне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 376 ₴







