
Кабелеріз Stark 150 мм (504400150)
3 914,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: LS24D360GAIXUA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабелерез Stark призначений для різу мідного і алюмінієвого кабелю діаметром до 6 мм. Виготовлений з хромванадієва стали для забезпечення довгостроковості і легкого різу. Рукоятки прогумований і зручні для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 75x75 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 2.6 кг |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 547.8 x 325.6 x 108.2 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 547.8 x 416.3 x 214 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 24-24.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 17 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.3 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 914,19 ₴




