
Колонка портативна 1.0 JBL Clip 5 Blue, 7B, Bluetooth, живлення від акумулятора, IP67 водонепроникна
2 408,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLCLIP5BLU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
JBL Clip 5 — це компактна портативна Bluetooth-колонка, що дозволяє насолоджуватися музикою у будь-якому місці. Вбудований карабін доволі зручний і міцний. З його допомогою пристрій можна прикріпити до будь-яких предметів. Завдяки невеликій вазі колонка не створює дискомфорту під час транспортування, а високоякісні компоненти забезпечують чудове звучання.
Аудіопараметри JBL Clip 5
- Колонка оснащена одним динаміком без додаткового сабвуфера. Така конструкція є доволі компактною та зручною для перенесення.
- Потужність у 7 Вт дарує акустичній системі достатню гучність для використання в приміщеннях з середньою площею або на відкритому повітрі.
- Діапазон частот, який відтворює пристрій, знаходиться в межах в
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.28 |
| Габарити колонки | 13.5 x 8.6 x 4.6 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Blue |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність динаміків | 7 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 408,46 ₴









