
Колонка портативна 2.0 JBL Flip 7, Squad, 30 Bт, Bluetooth, живлення від акумулятора, 4800 mAh, IPX7 водонепроникна
4 536,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLFLIP7SQUAD
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
JBL Flip 7 - потужний портативний динамік для будь-яких пригод
JBL Flip 7 - це компактний, але неймовірно потужний портативний динамік, що дає справжній JBL Pro Sound у будь-яких умовах. Завдяки передовій технології AI Sound Boost він аналізує музику в реальному часі, забезпечуючи максимально чистий і потужний звук без спотворень. Динамік має захист IP68, що робить його водонепроникним, пилозахищеним і ударостійким, а отже, він витримає будь-які випробування - від пляжної вечірки до гірського походу.
До 16 годин автономної роботи, функція Auracast™ для під'єднання кількох колонок і PushLock з універсальними аксесуарами - JBL Flip 7 створений для справжніх любителів музики, які цінують якість звуку та мобільність.
Особливості JBL Flip 7
Фірмовий JBL Pro Sound з AI Sound Boost
Насолоджуйтеся ще потужнішим і деталізованим звучанням. Покращений сабвуфер забезпечує глибокі баси, а модернізований купольний твіттер відповідає за високі чіткі частоти.
До 16 годин автономно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.56 |
| Габарити колонки | 18.2 х 6.9 х 7.1 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Squad |
| Матеріал корпусу | пластик, текстиль |
| Потужність динаміків | 35 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 4 536,14 ₴









