
Бензиновий генератор Konner&Sohnen Basic KSB 30A, Black/Green, 2.5 кВт (макс. 2.8 кВт), однофазний, ручний стартер, 4-тактний,
9 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: KSB30A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Вага | 36.2 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-порти для заряджання | немає |
| Автоматичне регулювання напруги AVR | є |
| Вихід на 12 В | є |
| Вихідний струм | 16 А (230 В) |
| Вольтметр | є |
| Габарити | 605x435x440 мм |
| Датчик рівня палива | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість розеток 230 В | 2 |
| Кількість розеток 400 В | немає |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт кВт |
| Об'єм двигуна | 210 см3 |
| Об'єм паливного бака | 12 л л |
| Система охолодження | повітряне |
| Тип альтернатора | синхрнонний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴



