
Джерело безперебійного живлення для роутера WGP UPS RCI 302, White, 13500 mAh (27Wh), 2xDC (12V/2A), 1xDC (9V/1A), 1xUSB (5V/3A)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: UPS 302
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 13500 mAh |
| Вага | 293 р кг |
| Габарити | 116 x 75 x 28 мм |
| Харчування | 12V (DC) |
| Кількість DC виходів | 3 |
| Кількість USB | 1 |
| Підтримка PoE | Нема |
| Тип DC виходів | 2x12V, 1x9V |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





