
Колонка портативна 1.0 REAL-EL X-760, Black, 65 Вт, RGB підсвічування, USB, Bluetooth, AUX, Micro SD, TWS, 2хMic, функція караоке,
2 779 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-760
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з п'яти зносостійких свердел Bosch SDS-Plus-5X. Бури з центрирующим вістрям точно проходять армований бетон, цегляну кладку, бетон. Чотири ріжучі кромки свердла застережують його застрявання в арматурі. Чотири спіралі ефективно відводять пил.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 3.7 |
| Габарити колонки | 26.2 х 30.2 х 25.4 см |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність динаміків | 65 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779 ₴






