
Лампа світлодіодна E27, 6 Вт, 4100K, G45, Videx, 1020 Лм, 220V (VL-G45h-06274)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: VL-G45H-06274
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GH-EH 4245 електричний кущоріз є дуже ефективним інструментом, який забезпечує гарну обрізку живоплотів, чагарників і кущів. Його рухомі в протилежних напрямках двухклінкові леза виготовлені з обробленої лазером та покритої алмазом сталі, та забезпечують чисті результати різу. Металевий редуктор забезпечує ефективну передачу потужності та тривалий термін служби. Дворучний вимикач / аварійний вимикач зупиняє різаки менш ніж за 1 секунду при відпуску перемикача, забезпечуючи високу безпеку під час роботи. Хороша ергономіка для зручної роботи забезпечується додатковою ручкою і м'якою накладкою на основній рукоятці. Кабельний затискач для кріплення кабеля дозволяє зняти напруження та захищає кабель живлення. GH-EH 4245 поставляється з міцним захисним кожухом ножів для зручного транспортування або зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольорова температура | нейтральне світло |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 270° |
| Матеріал | алюміній, поліамід |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 6 Вт Вт |
| Регулювання освітленості (димер) | не підтримує |
| Ресурс роботи | 40000 рік |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 40 °С |
| Розсіювач | матовий |
| Світловий потік | 1020 Лм |
| Температура освітлення | 4100 К |
| Тип колбі | G45 |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



