-1%

Колонка портативна 2.0 JBL Charge 6, White, 45 Вт (30Вт + 15Вт), Bluetooth 5.1, IP67, технологія "PartyBoost", USB Type-C,
6 685,23 ₴
6 605,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLCHARGE6WHT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна пластикова сушка для салату та зелені. Працює за принципом центрифуги та складається з декількох елементів: чаші, контейнера для зелені, а також кришки з важелем. За допомогою сушки можна швидко і без зайвих зусиль висушити листя салату та зелень, не очікуючи поки стече вода.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.99 |
| Габарити колонки | 22.9 x 9.8 x 9.4 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | white |
| Матеріал корпусу | пластик, текстиль |
| Потужність динаміків | 30 Вт + 15 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 605,23 ₴









