
IP камера TP-Link Tapo C220, White/Black, 4 Мп (2304x1296/30 fps), 1/3" CMOS, H.264/G.711, f/1.6, f=4 мм, WiFi (2.4 GHz),
1 509,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C220
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tapo C220
Wi-Fi камера з функцією панорамування і нахилу та штучним інтелектом
- Високоякісна зйомка відео: зафіксуйте кожну деталь з винятковою чіткістю з роздільною здатністю 2K 4MP QHD.
- Широкий діапазон рухів: насолоджуйтеся повним діапазоном 360º за горизонталлю та 114º за вертикаллю, що дає змогу охопити більшу площу.
- Покращене нічне бачення: Чітке бачення навіть в умовах слабкого освітлення завдяки вдосконаленому нічному баченню, яке забезпечує видимість до 10 метрів.
- Розумне виявлення та сповіщення за допомогою штучного інтелекту: скористайтеся перевагами розумної технології штучного інтелекту, що виявляє відповідні події та надсилає вам миттєві сповіщення.
- Звукова та світлова сигналізація: відлякуйте небажаних відвідувачів за допомогою звукової та світлової сигналізації, яка запускає ефекти, що привертають увагу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 9В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | IPX2 |
| Колір | white |
| Корпус | кубічний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | 0°C ~ +40°C |
| Роздільна здатність матриці | 2560x1440 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509,20 ₴


