
IP камера TP-Link Tapo C510W, White/Black, 3 Мп (2304x1296/15 fps), 1/2.8" CMOS, f=3.9 мм, F2.0, H.264, WiFi (2.4 GHz), день/ніч,
2 146,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C510W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tapo C510W
Зовнішня Wi-Fi камера з функцією панорамування і нахилу
- Роздільна здатність 2K — з роздільною здатністю 2304 × 1296 пікселів Tapo C510W підвищує вашу безпеку, захоплюючи більше деталей, порівнюючи з традиційними 1080p (1920 × 1080 пікселів).
- Кольорове нічне бачення — зображення за допомогою вбудованих прожекторів навіть вночі.
- Візуальне охоплення 360° — забезпечує діапазон огляду 360° по горизонталі та 130° по вертикалі, щоб зафіксувати все навколо.
- Розумне відстеження руху — відстежує рух за допомогою високошвидкісного обертання, гарантуючи, що ви будете стежити за більш життєво важливими ділянками.
- Виявлення з AI — AI ідентифікує людину, сповіщаючи вас за необхідності. Ви також можете налаштувати зони активності, що налаштовуються, або кордони, щоб отримувати тільки важливі сповіщення.
- Настроювана звукова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 123.8 x 123 x 90 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | White/Black |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність матриці | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 3.9 мм |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 146,20 ₴


