
Портативна колонка 2.0 Pixus Ring, Blue, 2 x 10 Вт, Bluetooth 5.3 (TWS), AUX, Type-С, microSD, живлення від акумулятора, IPX7, час
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: RING BLUE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gorenje SGH 2200 LBC - ефективний парогенератор від лідера ринку побутової техніки компанії Gorenje. Дана модель забезпечує потужний і стабільний вихід пара за рахунок інтенсивного тиску в базі парогенератора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Тип | Побутової |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Габарити колонки | 18.4 х 7.2 х 7.2 см |
| Довжина кабелю | кабель в комплекті відсутній |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




