
Саундбар Trust GXT 620 AXON, Black, 6W, 3.5 мм, RGB підсвічування, живлення від USB, регулятор гучності (24482)
696 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24482_TRUST
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.59 |
| Габарити колонки | 42 x 7 x 8 см |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | саундбарі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴







