
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Toshiba 19V, 4.74A, 90W, 5.5x2.5 (PST3815)
706,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: PST3815
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків універсальний 19V, 4.74A (90W) |
| Тип блоку живлення | універсальний |
| Потужність | 90W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19V |
| Вихідний струм | 4.74A |
| Коннектор | 5.5 х 2.5 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 239428-001 239428-002 239705-001 283884-001 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 19 В |
| Потужність | 90 Вт Вт |
| Призначення | для Toshiba |
| Сила тока | 4.74 A |
| Штекер | 5.5/2.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706,72 ₴

